تبلیغات
5mmmmm is awesome!
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس

خدمات وبلاگ نویسان گروه شماره ی4 وبلاگ گروهی شماره ی 4 - شمشیر نادر

وبلاگ گروهی شماره ی 4
 

تمامی فایل های گروه شماره ی4 به خاطر شما zip نشد
 

كد تقویم

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 خرداد 1391 توسط محمد مهدی امام زاده
شمشیر نادر از سری بازی های ایرانی بسیار زیبا می باشد که . . .

خرید بازی ایرانی شمشیر نادر

بازی شمشیر نادر از سری بازی های ایرانی بسیار زیبا می باشد که درباره داستان های جنگ های سرزمین ایران است . بازی شمشیر نادر را می توان اولین بازی ایرانی پرفروش به حساب آورد زیرا که بعد از توزیغ این مجموعه در بازار علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرد! بازی ایرانی شمشیر نادر با گرافیک بالا و صحنه های جذاب توانسته است جوایز زیادی را در جشنواره ها ایران و همچنین کشورهای دیگر کسب کند!

ماجرای بازی شمشیر نادر از حمله و اشغال ایران توسط افغان ها در پایان دوره صفویه آغاز می شود و به ادامه وقایع پایان بازی "لطفعلی خان زند"و صحبتهای ارشک با لطفعلی خان زند در کرمان،هنگام محاصره ارتش قاجار می پردازد می پردازد . از طرف دیگر،پس از ظهور نادر در خراسان و شکست افغانهای ابدالی ،نادر به کمک سرداران وفادارش محمد حسن خان قاجار و کریمخان زند افغانها را در اصفهان ،پایتخت ایران شکست داده و سپس به سراغ ارتش روس در شمال ایران می رود. در این میان ارشک درگیر حوادث مختلف تاریخی شده و در نهایت در شیراز به کمک لطفعلی خان زند می شتابد.

بازی شمشیر نادر یا همان  QUEST OF PERSIA Nader Blade ساخته شده توسط بچه های ایران خاطرات زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد! با خرید این مجموعه به دنیای بازی های ایرانی قدم بگذارید! خرید بازی شمشیر نادر را به شما پیشنهاد می کنیم !

 

طبقه بندی: تفریحی، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


این صفحه را به اشتراک بگذارید
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

تماس با ماتمامی حقوق این وبلاگ متعلق به وبلاگ گروهی شماره ی 4 محفوظ است | طراحی : وبلاگ گروهی شماره ی 4
 , خدمات وبلاگ نویسان وبلاگ گروهی شماره ی 4

mouse code

كد ماوس

looking just for you!
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس