تبلیغات
5mmmmm is awesome!
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس

خدمات وبلاگ نویسان گروه شماره ی4 وبلاگ گروهی شماره ی 4 - چیز هایی در مورد اساسین رولیشن

وبلاگ گروهی شماره ی 4
 

تمامی فایل های گروه شماره ی4 به خاطر شما zip نشد
 

كد تقویم

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 توسط محمد مهدی امام زاده
چیز هایی در مورد اساسین رولیشن
داستان

در Revelations، اتزیو (Ezio) ایتالیا را ترک می کند و برای پی بردن به اسرار الطیر (Altair) راهی شهر قسطنطنیه و ماسیاف می شود. اتزیو رازی که از الطیر بجا مانده را در کتابخانه او در شهر ماسیاف پیدا می کند. در این بازی دستگاه Animus به اتزیو اجازه می دهد که به زمان الطیر بازگردد و خاطرات او را از نزدیک مشاهده کند. در این بازی در نقش دزموند (Desmond)، اتزیو و الطیر بازی خواهید کرد! اتزیو به وسیله شخصیت لئاندروس (Leandros) به یکی از این پنج راز مهم دست پیدا می کند. شخصیتی که در اولین تریلر این بازی قصد دار زدن اتزیو را داشت! قلعه ای که لئاندروس در آن قرار دارد، یک دژ غیر قابل نفوذ به نظر می رسد که سربازان زیادی از آن محافظت می کنند.
در واقع این سربازها و فرمانده آن ها، Templarهای حکومت Byzantine هستند. اتزیو با تجهیزات جدیدی که در این بازی برای او طراحی شده به خوبی می تواند دشمنانش را از بین ببرد. تیغه های پنهان و نارنجک های مختلفی که دارد، کار را برای او آسان کرده اند. سیستم جدیدی به نام Bombcrafting در بازی طراحی شده که به بازیکنان امکان ساخت بمب های مختلف را می دهد. برای این کار هم محل های مختلفی در محیط بازی به چشم می خورند. Assassinها می توانند با این قابلیت برای خود بمب های دستی مختلفی درست کنند. تنوع خلق بمب ها در این بازی بسیار زیاد است و بازیکنان می توانند بر اساس سلیقه خود بمب درست کنند. بمب های این بازی کاربردهای مختلفی دارند.

'گرافیک

نسخه های اساسین کرید همیشه گرافیک بالایی داشته است اما این نسخه پیشرفت زیای در گرافیک کرده است. باز سازی شهر ها بهتر از نسخه های قبل شده و طراحی شهر های بازی بسیار عالی است و هیچ مشکلی ندارد.لباس مردم و خوده شخصیت یعنی اتزیو و دشمنان و غیره بسیار عالی است.وسایل مغازه ها چهره ها بسیار خوب است با اینکه چهرهی دزموند زیاد چنگی به دل نمیزیند . شما در بازی باید به بالای برج هایی بروید و اگر به پایین دقت کنید مناظر از دور بسیار زیبا به نظر میرسد و همینطور هم است.اگر دقت کنید مرحله اول که باید همون فرد رو بکشیم هوا برفی است و این خیلی جالب است که در نسخه های قبلی اساسین خبری از ابو هوای برفی نبوده پس نتیجه میگیریم که در بازی اب و هوا های جدیدی نیز اضافه شده است.همونطور که میدونید در بازی بمب هایی وجود دارد که وقتی این بمب ها را به سوی دشمن پرت میکنید انفجار بسیار زیبایی نیز دارد و خون ها هم بسیار طبیعی نیز شده است.و میتوانیم بگیم که چهرهی اتزیو بسیار و خیلی بهتر از دزموند است و همونطور که در عکس زیر میبینید گرافیک محیط بیار عالی نیز کار شده است.و وقتی شما در شهر حرکت میکنید شغل های مختلف و زندگی های مختلفی را نیز میبینید. اگر دقت کرده باشید رنگ چشم اتزیو و سلیمان و بقیه به رنگ زرد میباشد و اینجا شوالی پیش می اید که چرا رنگ چشم ها مثل هم است.

موسیقی/صداگزاری

میتونیم بگیم که قسمتی که پیشرفت ان بیشتر از قسمت های دیگر بوده نیز صداگزاری و موسیقی است.صداگزاری روی شخصیت ها هم بسیار خوب نیز کار شده.اما یکی از نکات جالب اینه که وقتی شما در حال چرخیدن در شهر هستید دیالوگ های جالبی را نیز گوش میکنید در بازار ها کنار دشمنان و یا حتی کنار اب نیزدیالوگ ها جالب است.وقتی شما از شهری به شهر دیگر میروید دیالوگ ها بسیار بهتر و جالب میشود و گوش کردن به این سخنان میتواند برای شما جالب باشد و توصیه میشود گوش دهید.صداگزاری روی شخصیت ها هم بسیار عالی و بدون نقص است صدای اتزیو که مانند همیشه خوب وعالی کار شده است.اما صدای الطایر کمی بد است و همتون میدونید که گوینده ان عوض شده و اگر این کار رونق نمیگرفت شاید کمی بهتر بود.صداگزاری مردم و دشمنان هم خوب است و وقتی در ترکیه هستید مردم به خوبی به ترک صحبت میکنند. میتوانیم بگیم که صداگزاری و دیالوگ ها هم بسیار خوب است.

گیم پلی

شاید یکی از قسمت هایی که بازی اساسین رو معروف کرده است گیم پلی روان و جذاب است.در این نسخه به قدری گیم پلی زیبا است که چیزی برای توصیف نیز وجود ندارد.در بازی فن های زیاد تر شده و همین طور هم خیلی لذت بخش است.در بازی نیز بمب هایی و جود دارد که میتوانید خودتان ان ها را درست کنید و یا بخرید. , و این نیز قسمت جدیده دیگری است که به گیم پلی نیز اضافه شده. گیم پلی نیز به هیچ وجع خسته کننده نیست بلکه سرگرم کننده است.اگر میخواهید از یک ساختمان بالا بروید A رو سه بار پشت سر هم بزنید تا زودتر به بالای ساختمان برسید.
و البته یکی از مهم ترین قسمت های این بازی حضور الطایر و بازی با او است.اخرین حضور الطایر در نسخه ی یک این بازی نیز بوده است.میتونا گفت که اتزیو کمی کند تر و کمی گنده تر شده منطورم از کند نه اینکه با عصا راه بره نسبت به قبل کند تر شده ولی الطایر نیز بسیار روان و سریع استو همون طور که میدانیم اتزیو پیر شده است و این واضح است که زیاد نمیتواند سریع باشد.وقتی شما عمری کمی دارید اتزیو کمی اه و ناله میکند . یوبی سافت سعی کرده است که همه چیز های خوب نسخه های قبل رو در این نسخه بزارد و میتوانیم بگیم که موفق نیز شده است.


نتیجه گیری

این نسخه پایان کار اتزیو و الطایر نیز بوده است و میتوان گفت که بهترین نسخهی اساسیت کرید بوده و باید حتما این نسخه را بازی کنید و از دستش ندید چون این نسخه زیبا ترین نسخه ی اساسین تا به حال بوده است و در همه بخش های بازی نیز پیشرفت های زیادی وجود داشته از جمله گیم پلی گرافیکو غیره...... بخش انلاین یا همون مولتی پلیر هم در این بازی و جود دارد و مثل اینکه پیشرفت زیادی نیز کرده است.کسانی که نسخه های اساسین را تا به امروز دنبال کرده اند باید حتما این نسخه را نیز بازی کنند.این نسخه بهتر از برادرهود نیز بوده است.
طبقه بندی: تفریحی، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


این صفحه را به اشتراک بگذارید
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

تماس با ماتمامی حقوق این وبلاگ متعلق به وبلاگ گروهی شماره ی 4 محفوظ است | طراحی : وبلاگ گروهی شماره ی 4
 , خدمات وبلاگ نویسان وبلاگ گروهی شماره ی 4

mouse code

كد ماوس

looking just for you!
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس